W dniu 14 maja odbyły się warsztaty twórczo-edukacyjne dla młodzieży, w których wzięły udział klasy I TE, I TI, I TE/TH, III TE oraz IIILO/s. Uczniowie wykonywali własnoręcznie piękne, glicerynowe mydła pod okiem doświadczonego instruktora. Każdy uczeń mógł puścić wodzę fantazji, tworząc unikalne kompozycje zapachowe i kolorystyczne. To nie była tylko nauka nowej umiejętności, ale także doświadczenie umożliwiające stworzenie wyjątkowych,personalizowanych, naturalnych kosmetyków, zdrowych dla naszego ciała. Mydło to niezwykła substancja, która od wieków pełni kluczową rolę w życiu człowieka. Dzięki swoim amfifilowym właściwościom nie tylko oczyszcza, ale również dba o nawilżanie skóry. Dzięki warsztatom uczniowie mieli okazję wykorzystać wiedzę teoretyczną w praktyce w przyjemnej atmosferze unoszących się zapachów. To był dzień pełen pięknych emocji i niezapomnianych chwil.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |




