Przejdź do treści
27. kwietnia uczniowie klas I i II wzięli udział w szkoleniu w ramach akcji „Hazard? Nie daj się wciągnąć!” organizowanej przez Krajową Administrację Skarbową.
Podczas spotkania poruszono ważne zagadnienia związane z zagrożeniami, jakie niesie hazard, a także omówiono, jak świadomie podejmować decyzje i unikać ryzykownych zachowań. Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się więcej o mechanizmach uzależnień oraz skutkach i konsekwencjach nieodpowiedzialnych wyborów.
To cenna lekcja budowania świadomości i profilaktyki, która pomaga młodym ludziom dokonywać odpowiedzialnych wyborów w codziennym życiu.